Хари Кейн влезе в историята на Бундеслигата след четвърти хеттрик при огромната победа на Байерн
Breaking News | 2024-03-10 | 13:49:06

Капитанът на Англия Хари Кейн влезе в историята на Бундеслигата, като стана първият човек, отбелязал четири хеттрика в дебютен сезон, докато Байерн Мюнхен победи слабо Майнц 8 -1.

Кейн вкара след 13 минути, в добавеното време на първото полувреме и 20 минути след сигналния сигнал, за да повиши сметката си за сезона до 30 гола в лигата, като в този процес изравни рекорда на Уве Зеелер в първия кампания в най-добрия дивизион на Германия.

Леон Горецка си помогна да удвои и голове на Томас Мюлер, Джамал Мусиала и резервата Серж Гнабри, с Надием Амири, който отговори за гостите, завършиха победа, която улесни Байерн обратно седем точки от лидера Байер Леверкузен, който е домакин на Волфсбург в неделя.